INFORMACE O ZPROSTŘEDKOVATELI SPOTŘEBITELSKÉHO ÚVĚRU

INFORMACE O ZPROSTŘEDKOVATELI SPOTŘEBITELSKÉHO ÚVĚRU


Tyto informace týkající se zprostředkovatele spotřebitelského úvěru jsou Vám poskytovány jako zájemci o spotřebitelský úvěr, a to za účelem splnění informační povinnosti podle § 93 zákona o spotřebitelském úvěru, v platném znění.


Obchodní firma/název zprostředkovatele úvěru:  M&M Joy s.r.o.


Typ oprávnění zprostředkovatele úvěru: Vázaný zástupce


Kontaktní údaje zprostředkovatele úvěru:
 Adresa: Salaš 37, 763 51 Bohuslavice u Zlína
 Telefonní číslo: 774 730 970
 E-mail: k dispozici u zprostředkovatele

Zprostředkovatel úvěru zastupuje samostatného zprostředkovatele úvěru.


Kontaktní údaje zastoupeného:
 Adresa: Český Triangl, a.s. Heršpická 800/6, Štýřice, 639 00 Brno, Česká republika

 Telefonní číslo: 810 654 654

Registr pro ověření oprávnění k činnosti zprostředkovatele úvěru: Registr zřízený na základě § 53 zákona o spotřebitelském úvěru, který je spravovaný a provozovaný Českou národní bankou.
Registrační číslo: 29259380


Postup ověření registrace zprostředkovatele v registru:
Vyhledání ve výše specifikovaném registru pomocí dálkového přístupu na www.cnb.cz zadáním registračního čísla nebo přímo u České národní banky.


Poskytování rady zprostředkovatelem úvěru: Zprostředkovatel neposkytuje radu ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru.
Výše odměny placené spotřebitelem zprostředkovateli úvěru: Spotřebitel nehradí zprostředkovateli žádnou odměnu.

Interní mechanismus řešení stížností:
Spotřebitel je oprávněn podat stížnost zprostředkovateli úvěru na adresu podle shora uvedených kontaktních údajů a podle dokumentu Informace o poskytování úvěrů Českým Trianglem, a.s. – Trvale přístupné spotřebiteli, zpřístupněného na internetových stránkách www.triangl.cz.
Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů prostřednictvím finančního arbitra:
Spory mezi poskytovatelem/zprostředkovatelem úvěru a spotřebiteli při nabízení, poskytování nebo zprostředkování úvěru je oprávněn rozhodovat Finanční arbitr České republiky. Návrh na zahájení řízení lze podat na adrese sídla Finančního arbitra, Legerova 1581/69, 110 00 Praha 1, anebo prostřednictvím internetu na www.finarbitr.cz.
Orgán dohledu: Česká národní banka, se sídlem Na Příkopě 28, Praha 1, www.cnb.cz

„Vážený kliente, upozorňujeme, že údaje v Informacích o zprostředkovateli úvěru poskytovaných spolu se smluvní dokumentací pro úvěr, mají pouze orientační charakter a poskytovatel neodpovídá za jejich aktuálnost např. z hlediska typu oprávnění a osoby zastoupeného. Aktuální informace Vám poskytne Váš zprostředkovatel úvěru – prodejce zboží/služby“.

Provozovatel webu, M&M Joy s.r.o., se sídlem Salaš 37, Zlín Salaš 37, 763 51, IČ: 29259380, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.